9 Taksitle Araç Yedek Parçası Satışı

Haziran 20, 2020 64 0 0

9 Taksitle Araç Yedek Parçası Satışı

Firma kullandığı araçları için yedek parçaya ihtiyaç duyun kişilere veya iş yerlerine oto yedek parça satışı yapıyor. Firma araçlar için kullanılacak yedek parçalarını satışını müşterilerinin telefonla sipariş vermeleri üzerine 9 taksitle ödemelerine imkan tanıyor. Böylece kişiler aldıkları parça için peşin ödeme yapmamış oluyor.

Parça Satışı Yaptıkları Araç Markaları

Orijinal ya da yan sanayi yedek parça satışını gerçekleştiren firmanın hizmet verdiği araba markaları Renault, Fiat, Dacia ve Alfa Romeo oluyor. Renault yedek parça ihtiyacı olan kişiler markalar için hazırlanmış sayfa üzerinden kolay bir şekilde aradıkları ürünü bulabiliyorlar.

Satışa Sundukları Yedek Parçalar

Yedek parça satışı yapan firmanın 90 bin üzerinde ürünü bulunuyor. Bu ürünler her aracın marka ve modeline özel olarak üretilmiş olan ürünler oldukları için yedek parçaya ihtiyaç duyanların marka yanı sıra model bilgisiyle arama yapması gerekiyor.

Satışa sundukları parçalar arasında motor, fren, elektrik, filtre, kaporta, direksiyon ve aydınlatma için kullanılan parçalar yer alıyor. Fiat yedek parça ihtiyacı duyan kişiler aradıkları ürünü arama bölümünden bulabiliyorlar. Ayrıca Fiat kategorisine girip ardından model seçimi yaparak modele uygun yedek parçalar arasında ürünü bulup siparişlerini verebiliyorlar.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164