4 Mevsim Kullanıma Uygun Cam Sularıyla Temiz Camlar

Ekim 8, 2020 31 0 0

4 Mevsim Kullanıma Uygun Cam Sularıyla Temiz Camlar

Firma araç sahiplerinin ihtiyacı olan cam suyunun toptan satışını yapıyor. Firmanın satışını gerçekleştirdiği cam suları 4 mevsim kullanılabilen sular oluyor ve kaliteli olması sebebiyle yılın her döneminde kullanılabiliyor. Kütahya’da bulunan firma Türkiye’nin lider cam suyu markasına sahip olarak Türkiye’nin her yerine toptan gönderim yapıyor. Firma ürün gönderiminde mesafeye bağlı olarak ücretli ve ücretsiz nakliye hizmeti sunuyor.

Donma Yapmayan Cam Sularının Satışı

Firmanın toptan olarak satışını yaptığı cam suları donmaya dayanıklı cam sularıdır ve -37 dereceye kadar donmuyorlar. Ayrıca kaliteli ürünler olduğu için sileceklerin camları silme işlemi sırasında zarar görmemelerini ve bu sayede de camların çizilmesini önlüyorlar. Silecek suyu olarak da adlandırılan cam suları sileceklerini %70 oranında daha uzun süre kullanılmasını sağlıyorlar.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164