2020 prefabrik fiyatları

Mayıs 23, 2020 77 0 0

2020 prefabrik fiyatları

Uzun yıllardır var olan, ancak özellikle 1999 depreminden sonra isimlerini duyurmuş olan imal edilmiş evler, hayatımıza girdikleri günden bu yana birlikte birçok çözüm sunuyor. Kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak 50 yıla kadar kullanım ömrü, betonarme yapılardan daha uygun fiyatlı, yüksek kaliteli, daha hafif, daha dayanıklı ve daha güvenlidir.

2020 prefabrik ev fiyatları önceki yıllarda olduğu gibi yeterli olsa da, yüzlerce farklı model beğeninize sunulmuştur. Örneğin, prefabrik bir inşaat şirketi olan Villa Dizayn, bir veya daha fazla katın prefabrik inşaat tercihlerine cevap veren hem özel tasarım hem de modeller sergiliyor.

Villa tasarım hizmetleri

Ucuz prefabrik binanın yönetimi Villa Dizayn, size en uygun fiyatlı ve özel tasarım modellerini sunuyor. Özel tasarımlı tek katlı dubleks evlere ek olarak, periyodik modelleri olan prefabrik evler isteyenlerin kalbini kazanan şirket, bu konuda zengin bir deneyime sahiptir. Büyük bir üretim tesisine sahip olan Villa Dizayn, Tuzla bölgesinde 300 çalışanı ve 1500 m2’lik showroomuyla yer almaktadır.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164